Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni jednoczą się przeciwko burmistrzowi

Utworzony przez ~gość~, 29 października 2008 r. o 19:48 Powrót do artykułu
Moi drodzy. Sprawa przystanku tj. wlasnosc ciagnie sie od wielu wielu lat, od poprzednich burmistrzow. Czy wszyscy musza miec w Lubartowie wszystko pod nosem i przystanek w centrum miasta. Jakie miasto ma przystanek w centrum???? Nie mozna sie przejsc 10 minut dalej. Ja do pracy chodze na piechote 25 - 30 minut, na godz 7.oo, choc moge jezdzic jak robi moje kolezenstwo, jezdza chocia 1-2 przystanki (to dla mnie przesada). Siatki od dawna z zakupami mosze przez droge 15 - 20 minut od wielu wielu lat i zyje. Czytam we Wspolnocie, gzdze mloda dziewczyna oburzona, iz musi siatki niesc 10 minut. Mlodziezy! Czy to nie przesada? Wasi rodzice zapewne pare kilometrow chodzili do szkoly, a Wy musiecie wszedzie"tylki" wozic? Skrzywienie kregoslupa, brak ruchu, niszczenie srodowiska naturalnego itd.... co z Was wyrosnie?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No własnie Lubartowianko napisz co konkretnie zrobiono w naszym mieście. Bo nie wiem co ty widzisz, bo inni Lubartowiacy też mieszkający od lat w Lubartowie jakoś tych osiągnięc nie widzą. Byc może wystarczy ci fakt, że ktoś piastuje samo stanowisko, że nie jest to wakat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator - od kiedy to z usług autobusowych korzystają tylko młodzi ludzie, zobaczymy jak będziesz o lasce lub z innymi choromabi zwyrodnieniowymi, co wtedy napiszesz. A po drugie od kiedy to mamy cofa się do sredniowiecza. Moj św. pamięci dziadek mówił, ze w lubartowie nawet nie bylo żadnej ulicy asfaltowej, tylko głowna ulicy kawałek i to kocie łby. Także może wrócmy do sredniowiecza. Ale głupio tłumaczysz. Kiedyś .... kiedyś nie bylo nie było twojego zakładu pracy, takze może zrezygnuj z niej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z mieszkańcami ,którzy starają sie o mieszkania.jak dla cyganów zawsze sie znajduja.Tylko dla bardzo potrzebujących to niema.wciąż czekają.I co dalej????Wciąż będą odsyłani ,albo będzie mówiono ze trzeba czekać tak dalej sie nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o mieszkanie to trzeba samemu sobie zadbać. Bierze się kredyt hipoteczny na 20-30 lat i spłaca się. To każdy chciałby miec mieszkanie za darmo. Dlaczego inni mogą całe życie spłaca a innym daje się za darmo. Albo budowac bloki socjalne dla wszystkich kto chce, chyba, ze ktoś nie zechce to nie albo niech każdy dba o siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Moi drodzy. Sprawa przystanku tj. wlasnosc ciagnie sie od wielu wielu lat, od poprzednich burmistrzow. Czy wszyscy musza miec w Lubartowie wszystko pod nosem i przystanek w centrum miasta. Jakie miasto ma przystanek w centrum???? Nie mozna sie przejsc 10 minut dalej. Ja do pracy chodze na piechote 25 - 30 minut, na godz 7.oo, choc moge jezdzic jak robi moje kolezenstwo, jezdza chocia 1-2 przystanki (to dla mnie przesada). Siatki od dawna z zakupami mosze przez droge 15 - 20 minut od wielu wielu lat i zyje. Czytam we Wspolnocie, gzdze mloda dziewczyna oburzona, iz musi siatki niesc 10 minut. Mlodziezy! Czy to nie przesada? Wasi rodzice zapewne pare kilometrow chodzili do szkoly, a Wy musiecie wszedzie"tylki" wozic? Skrzywienie kregoslupa, brak ruchu, niszczenie srodowiska naturalnego itd.... co z Was wyrosnie?????
Przystanek w centrum miasta mają np. Kock, Radzyń, Parczew, Biała Podlaska, Zamość, Chełm, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Krasnystaw itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://lubartow24.pl/informacje/lokalne/14...m_pilsudskiego/ ...."Decyzja o przyszłości placu jeszcze nie zapadła. Wszystko wskazuje jednak na to, że teren zostanie sprzedany"....... sprzedany..... sprzedany........ tak jest niech urząd miasta sprzeda wszystko co ma. Przystanku z prawdziwego zdarzenia już nie mamy, no bo brak placu. Brawo.... Co jeszcze zostalo do sprzedania. A szalet czyj, urzedu miasta, no to sprzedac, po co. Niech chcący korzysta z niego zakładaja sobie pampersy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Lubartowianie z dziada pradziada (jak ja) prosze wziac sie do solidnej pracy, takze w sprawach samorzadowych, a nie tylko narzekacie i narzekacie. Pokazcie co Wy potraficie, napewno od razu Lubartow wypieknieje.... Moze mi lat wystarczy na zobaczenie wspanialego, bogatego i zadbanego Lubartowa, gzdzie nikt nie narzeka i jest szczesliwy... Mam juz swoje lata. Zycze Wam tego z calego serca. Pracujcie dla swojej Malej Ojczyzny, ale z mniejsza doza zawisci i zlosliwosci. Swoja droga, ciekawa jestem ile osob narzekajacych chodzi na wybory i wybiera takich ludzi, na ktorych nie narzeka.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwoliński dostał koparkę do piaskownicy, a dziesięciu mu ją wyrywa ... po prostu żałosne Ach ci radni... Ciekawy jetem z którego to radnych inicjatywy powstał ten protest? Byłych kandydatów na stołek burmistrza? Maciejewicza?, Tomasiaka?, Jublefskiej?, Moskaluka?. Prawdziwy loklany patriota powinien w przyszłych wyborach podziękować tym co krzyczą, a sami nic nie robią. A protest niech składają do komisji która ten tytuł nadała, niech wyślą list do prezydenta, premiera etc. Dziwi mnie fakt, że pod protestem podpisł się Jerzy Tracz. Przecież tak go zgnoił Tomasiak w ulotce spółdzielni mieszkaniowej... po prostu żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goscio napisał:
Zwoliński dostał koparkę do piaskownicy, a dziesięciu mu ją wyrywa ... po prostu żałosne Ach ci radni... Ciekawy jetem z którego to radnych inicjatywy powstał ten protest? Byłych kandydatów na stołek burmistrza? Maciejewicza?, Tomasiaka?, Jublefskiej?, Moskaluka?. Prawdziwy loklany patriota powinien w przyszłych wyborach podziękować tym co krzyczą, a sami nic nie robią. A protest niech składają do komisji która ten tytuł nadała, niech wyślą list do prezydenta, premiera etc. Dziwi mnie fakt, że pod protestem podpisł się Jerzy Tracz. Przecież tak go zgnoił Tomasiak w ulotce spółdzielni mieszkaniowej... po prostu żałosne.
A mnie ciekawi kto wnioskował o nagrodę. Zawsze się podaje kto wnioskował, a tu cisza. Szabliński?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ~A2B53A~ jeżeli Lubartów będzie piękniał w takim tempie jak ostatnio przez te kilka ładnych lat, no to może faktycznie zabraknąć ci tego życia. A co do wyborców, no to oni kierowali się obietnicami kandydata, nie powiesz chyba, że wszyscy wyborcy znają wszystkich tych co startują. Przeczytali ulotki takiego kandydata i wybierali. A tu niestety, obietnice nie mają pokrycia i to jest chore, bo winno się takich co nie wykonują swoich obietnic pociągac do odpowiedzialności, w końcu "pchali" by się na stołki naprawdę ci co byliby w stanie coś robic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na stronie "Lubartowiak24" dalej nie ma tego artykułu. Ciekawie jakie władze mają nadzór nad tą stroną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"burmistrz szykuje go na wiceprezesa w miejscowym Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej." nie wierzę. czyżby sam nie wierzył w swoją następną kadencję? trzymam kciuki aby tak było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a na stronie "Lubartowiak24" dalej nie ma tego artykułu. Ciekawie jakie władze mają nadzór nad tą stroną.
Z tego co mi wiadomo oświadczenie trafiło tylko do mediów silnie związanych z opozycją, czyli jedynie do "Wspólnoty", która opublikowała je dwa dni przed sesją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartowianie! Jak Wy bierzecie udzial w wyborach i kierujecie sie nie wlasnym rozumem, a wierzycie kto Wam co "natrajluje" , naobiecuje, to nie miejcie pretensji do Burmistrza, Starosty, Rzadu itd, tylko do siebie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to takie osoby co "trajluja" a później nie wykonuja swoich zadań winni by pociągani do odpowiedzialności za kłamstwo. Bo to są osoby zaufania publicznego, a nie jakiś pijaczyna, który bredzi od rzeczy i na którego nikt nie zwraca uwagi i nie wybiera go do rządzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...